bMenu - szablon Turquoise diamond>
Strona główna i kontakt Usługi konsultingowe Działalność naukowa Działalność dydaktyczna Aktualności Poszukuję
Zdjęcia z realizacji Strategii Rozwoju Zrównoważonego Miasta i Gminy Polkowice na lata 2003-2014. W strategii tej przyjeto do realizacji 31 generalnych zadań strategicznych, które podzielono na zadania szczegółowe. Zdjęcia prezentują efekty realizacji niektórych spośród nich.  
 
Zdjęcia z realizacji zadania strategicznego nr 11d pt. "Zakończenie procesu rekonstrukcji Starego Miasta i pierścienia otaczających go budynków".
 
Zdjęcia z realizacji zadania strategicznego nr 11c pt. "Zakończenie budowy Osiedla Centrum w Polkowicach".
Zdjęcia z realizacji zadania strategicznego nr 1j pt. "Modernizacja Stadionu Miejskiego w Polkowicach". Na zdjęciu stadion w trakcie prac modernizacyjnych.
Zdjęcia z realizacji zadania strategicznego nr 7 pt. "Modernizacja sieci elektroenergetycznej". Na zdjęciu rozbudowany i zmodernizowany węzeł energetyczny w Polkowicach.
Zdjęcia z realizacji zadania strategicznego nr 6a pt. "Rozbudowa parkingów". Na zdjęciu jeden z nowych parkingów na dzień przed oddaniem do eksploatacji.
Zdjęcia z realizacji zadania strategicznego nr 23a pt. "Budowa Gimnazjum nr 2". Na zdjęciu budynek gimnazjum bezpośrednio po oddaniu do użytku.
   

Odwiedzin: 2623